רהיטים בהתאמה אישית
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רהיטים בהתאמה אישית

ריהוט בהתאמה אישית זהו ריהוט שעוצב במיוחד בהתאם לטעם האישי שלכם, או בהתאמה לחלל. במילים אחרות, רהיטים בהתאמה אישית מיוצרים לפי הזמנה, כך שיש לכם שליטה מלאה על המידות של הרהיטים, העיצוב שלהם, החומרים והגימור.
ייצור רהיטים בהזמנה אישית יכול לשקף את הסגנון האישי שלכם ולהתאים בצורה מושלמת לחלל שאתם מעצבים, מה גם שכל פריט ריהוט יהיה ייחודי לכם.

במה שונה ריהוט זה מרהיטים מוכנים?

רהיטים מוכנים מיוצרים על פס הייצור בכמויות גדולות, מה שאומר שהספה או הארון שתבחרו לא יהיו ייחודיים לבית שלכם. מלבד העיצוב ההמוני, רהיטים אלו מגיעים עם מידות ספציפיות, מה שמגביל אתכם מבחינת אפשרויות עיצוב וגדלים. אתם יכולים להתאהב בפריט ריהוט מסוים, אך זה לא אומר שפריט זה ישתלב בצורה טובה בחלל הפרטי שלכם, ולכן תאלצו להתפשר על דגמים שכן מתאימים.

כאשר אתם בוחרים בעיצוב רהיטים בהתאמה אישית, אתם הופכים שותפים לעיצוב ויש לכם יותר שליטה על המידות ועל הנראות הסופית, כך שהרהיטים יותר מיוחדים במינם ומותאמים למפרטים שלכם באופן מדויק.

מעניקים לכם את האפשרות לבחור כיצד הריהוט שלכם יעבוד עבורכם

במקום לבחור ריהוט ולהתאים את עצמכם אליו, אתם יכולים להתאים את הריהוט לצרכים שלכם ולבחור ברהיטים שבאמת משקפים את הסגנון ואת הצרכים שלכם.

בעזרת ריהוט בהתאמה אישית יש לכם שליטה יצירתית על העיצוב, הסגנון, החומרים והמידות ותוכלו ליהנות מאיכות בלתי מתפשרת ומרהיטים מיוחדים שעומדים במבחן הזמן ומשמשים אתכם על הצד הטוב ביותר למשך שנים.

שיתוף ב-

מוצרים שעשויים לעניין אותך

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים