השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 04-8724245

שאלות ותשובות

מה מייחד אתכם ולמה שאבחר בכם?

אנחנו לא עובדים בשיטה רגילה. לדוגמה סלונים אנחנו בונים יחד עם הלקוח באפליקציה מיוחדת שמראה ישר את התוצאה הסופית ואיך הסלון יראה באותו הרכב וצבע שנבחר. בנוסף אנחנו נותנים ללקוחותינו את כל העזרה הנדרשת מייעוץ של מעצב ועד פרוייקט מ-א׳ עד ת׳ הכולל את השלבים: מתכנון ופיקוח על קבלנים ועד אבזור וריהוט מלא לכל הבית כולל אביזרי נוי.

מאיפה הרהיטים שלכם?

אנחנו עובדים עם היצרנים המובילים באירופה. המדינות מהם אנו מייבאים רהיטים: איטליה, גרמניה, בלגיה וספרד.

איך אדע שקיבלתי מחיר טוב?

אנחנו נציג בלעדי של כל המותגים אותם אנו מציגים באולם התצוגה. זאת אומרת בלי שום מתווכים באמצע. לכן אתם תקבלו מחיר מיד ראשונה ישירות מהיצרן!

מה הם זמני האספקה?

את המוצרים הכי מבוקשים אנחנו משתדלים להחזיק במלאי. עם זאת, רוב הרהיטים שלנו עוברים התאמות עבור לקוחותינו ואז צריכים להמתין להם בין 3 ל-4 חודשים בממוצע. במקרים כאלה אנחנו גובים רק מקדמה ואת היתרה משלמים רק לפני האספקה בפועל. בנוסף לזמן ההמתנה אם יהיה לכם צורך נספק ריהוט זמני חינם.

אני לא מכיר את המותג שלכם האם אני יכול לסמוך עליכם?

אנחנו כבר 16 שנה עומדים לשירותכם וכבר הספקנו להפוך לחנות הבית של אלפיי לקוחות!

אני צריך מידות בהתאמה אישית. האם ניתן למצוא אצלכם?

למרות שכל כל הרהיטים שלנו מאירופה, אנחנו מזמינים אותם בהתאמה מושלמת לפי הצורך של לקוחותינו! אפילו מערכות ישיבה אנחנו מייצרים בכל מידה.

יש לי בעיות גב, האם הסלונים שלכם מתאימים לי?

אנחנו מייבאים רהיטים לא רק מעוצבים הלא גם אורטופדיים! רוב הסלונים שלנו מגיעים עם מילוי מיוחד שנקרא Bultex שנותן תמיכה מושלמת לכל הגוף ולא מקבל דפורמציות לאורך שנים רבות.

יש לי חיות מחמד בבית וגם ילדים קטנים, האם הריהוט שלכם עמיד?

אנחנו מקפידים לייבא רהיטים רק מחומרים עמידים וזה לא משנה על איזה פריט ריהוט מדובר! אם מדובר בבד למערכת ישיבה אז הוא יהיה עמיד ביותר וגם מתנקה בקלות! אם זה שולחן לפ״א אז לרוב זה קרמיקה! וכך גם ביתר הרהיטים שלנו.

גם לכם יש שאלה?
כתבו לנו ונחזיר לכם תשובה בהקדם