מה ההבדל בין הום סטיילינג לעיצוב פנים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה ההבדל בין הום סטיילינג לעיצוב פנים

רבים אינם מבינים את ההבדל הגדול שקיים בין הום סטיילינג ובין עיצוב פנים. ובכן, דעו לכם כי ההבדל בין שני אלו הוא עצום ותצטרכו להיות ערים אליו אם אתם מעוניינים לשדרג את הבית שלכם מבחינה עיצובית. במאמר הבא נדבר על כך ועל עוד היבטים שיהיו חשובים עבורכם.

אז מה ההבדל בעצם?

הום סטיילינג זהו דבר חדש בארץ שבו מתעסקים בהלבשה של רהיטי יוקרה מעוצבים על מה שקיים כבר בחלל. כלומר מתעסקים בעיקר בריהוט ואלמנטים שונים בחלל ולא בקירות ובסיסו של הבית. הום סטיילינג נחשב יותר נוח לביצוע, אפשר למצוא שפע של בעלי מקצוע שיציעו לכם שירות מידי והתוצאות יכולות להיות מאוד מרשימות ולהביא לכדי רענון אמתי במראה הבית שלכם. כמובן שיהיה חשוב לבחור באדם הנכון לבצע את המשימה ובאחד שבאמת סומכים על ההבנה שלו את התחום.

לעומת הום סטיילינג שבו רוכשים ריהוט משלים להפיכת הבית לבעל עיצוב חדש ומלבישים אותו על היסודות, ניתן לומר כי עיצוב פנים עוסק בדברים הבסיסיים ביותר. כחלק מעיצוב פנים יהיה מדובר בשינוי הקירות, הצבעים, החציצות בין חללי הבית, ריצוף וכל אלמנט אחר שרק תוכלו להעלות על הדעת. לפיכך עיצוב פנים זהו תחום הרבה יותר בסיסי והוא נחשב לחיוני מאוד בעבור כל אחד שרוצה לעצב את ביתו מההתחלה ועד הסוף.

ריהוט משלים חייבים לרכוש אותו בייעוץ מקצועי

הום סטיילינג זהו בדיוק השירות שיסייע לכל אחד מכם שירצה בכך לרכוש ריהוט משלים לביתו ולהיות בטוח כי הוא בוחר באופציות שבאמת מתאימות. בעזרת ייעוץ כזה תוכלו לראות כי הרהיטים באמת יתאימו אחד לשני ולא תצטרכו לחשוש שמא התוצאה הסופית תהיה מאכזבת. כמו כן, במקרים מסוימים יהיה ניתן לראות הדמיות ובכך להבין בדיוק כיצד צפויה להיראות התוצאה הסופית.

אז שימו לב כי אינכם מתפשרים בכל הנוגע לעיצוב הבית. פנו אל הגורמים המנוסים ביותר שתוכלו למצוא וזאת על מנת שיסייעו לכם להפוך את ביתכם למרשים ומיוחד יותר מאי פעם. פנייה אל הגורם המקצועי הנכון תוכל להבטיח כי יהיה ניתן מבחינתכם להגשים את כל החלומות שלכם וזאת ללא יותר מידי קושי. אין צורך להתעכב עם העניין. פנו אל האנשים הרלוונטיים כבר בזמן הקרוב ותוכלו לראות בבירור כי לא תתאכזבו מכך כלל וכלל. למה אתם מחכים? הרי בוודאי תרצו לראות את השינוי בא לידי ביטוי וכבר בפרק הזמן הקרוב! ביתכם יהיה שונה לחלוטין!

שיתוף ב-

מוצרים שעשויים לעניין אותך

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים