לקנות מערכת ישיבה מודרנית
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לקנות מערכת ישיבה מודרנית

לכאורה לבחור את מה שאתם צריכים בכלל לא קשה: צריך רק לדפדף בקטלוגים, להכיר דגמים, להחליט מה הכי מוצא חן בעינייכם ולהזמין. אך כאן טמון המלכוד – המגוון כל כך רחב ועשיר שקשה לבחור משהו אחד, להבין מה הכי מתאים לכם. כדי חיפוש ובחירת הרהיטים יעברו באופן יותר מהיר ויעיל, עדיף לקבוע מראש: איך לדעתכם צריכה להיראות מערכת ישיבה, על מה אתם רוצים לשים דגש כדי ליהנות משימוש ברהיטים האלה לאורך זמן.

מאפייני בסיס וריפוד

לריפוד של מערכות ישיבה מעור וכורסאות יש תפקיד מרכזי באטרקטיביות חזותית של מערכת הישיבה, והריפוד חייב לשלב מראה יפה עם תכונות פונקציונליות מעולות. מה שנוגע לצבעים, הצבעים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הם גוונים טבעיים – שוקולד, בז ‘, שמנת, אפור. הצבעים האלה מתאימים באופן מושלם לכל סגנון של עיצוב הפנים ומעניקים לחדר קומפורט ואווירת רוגע.

סוגי ריפוד:

• עור אמיתי המדגיש רמת חיים גבוהה של בעלי הבית, ודמוי עור הנראה סמלי ולא פחות אטרקטיבי במיוחד היום, על רקע של שמירה על איכות הסביבה בעולם;

• טקסטיל – הוא מספיק עמיד כדי להיראות יפה לאורך זמן, נעים למגע ומיוצר במגוון רחב מאוד של דגמים, צבעים וטקסטורות.

רמת האיכות של מערכות ישיבה מבד תלויות לא רק בריפוד אלא גם בסוג הבסיס. את הבסיסים מייצרים מעץ או ממתכת. בייצור רהיטים בסגנון האוונגרד משתמשים בעיקר במתכת ובייצור דגמים קלאסיים משתמשים בעץ טבעי – אלון, בוק או אורן.

הבסיס יכול להיות פתוח לגמרי, פתוח חלקית – כאשר פתוחות רק משענות יד ורגליים, ובחלק הדגמים הבסיס סגור לחלוטין, אז אנחנו יכולים רק לנחש מאיזה חומר הוא עשוי.

ולסיום – שלושה טיפים מGamma Line-

אילו קריטריונים צריך לקחת בחשבון כדי לקנות מערכת ישיבה מודרנית, זאת הבחירה שלכם, אבל כמה טיפים ממעצבים מקצועיים יעזרו לכם לבחור מערכת ישיבה מושלמת:

• אם כל החדר מעוצב בצבעים ניטרליים ושקטים, לא כדאי לרכוש ספה בצבע לימון – זה יצור סתירה בסגנון, אשר עם הזמן יתחיל לעצבן ולהפריע לכם, גם אם עכשיו אתם לא חושבים כך;

• אל תנסו לדחוס ספה מעוצבת מפוארת לחדר קטן, עדיף לבחור מודלים פשוטים וקומפקטיים יותר;

• אם בעיצוב החדר שולטים קווים חלקים וצורות מעוגלות – תבחרו גם מערכת ישיבה באותו סגנון, זה ייראה הרמוני.

בחרו רהיטים בשמחה ותעשו בחירה פרקטית וחכמה!

שיתוף ב-

מוצרים שעשויים לעניין אותך

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים