לקנות מזרן אורטופדי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לקנות מזרן אורטופדי

אבל אם אתם בוחרים מזרן באופן מקצועי ומתוך מבחר עשיר של Gamma Line ריהוט יוקרה – הבחירה שלכם בטוח תהיה מוצלחת.

מה צריך לקחת בחשבון בעת בחירת המזרן?

מצב הבריאות, מאפיינים אישיים, גובה, משקל, גיל, ואפילו הרגלים מזיקים ובלתי מזיקים. לדוגמה – אם אתם מתהפכים או לא בזמן השינה, באיזו תנוחה אתם רגילים לישון.

למשל, מדוע הגיל חשוב. העניין הוא, שהגוף שלנו גדל ומתפתח עד גיל שלושים בערך. עד הגיל הזה רצוי מאוד לישון על מזרן קשה, רק בתנאי הזה אפשר לדבר על שמירת יציבה יפה. לאדם מבוגר הרבה יותר נוח לישון על מיטה רכה יחסית, וזה כבר לא משפיע על יציבתו. התאמת מזרן למשקל זה גם דבר הגיוני: לבחור רזה גם מזרן מלטקס ייראה קשה מדיי ואילו בעלי משקל יתר ירגישו בנוח גם על המזרנים הקשים ביותר. לכן אנו ממליצים לאנשים רזים לקנות מזרון אורטופדי רך ולאנשים מלאים – מזרן של דרגת קושי בינונית או גבוהה.

יתר על כן – קיימים מזרנים זוגיים עם דרגות קושי שונות: צד אחד יותר רך, וצד שני – יותר קשה, הם מיועדים לבני הזוג שהמשקל שלהם שונה באופן משמעותי. אם יש לכם בעיות בריאות – אל תשכחו להתייעץ עם הרופא שלכם, הוא ימליץ לכם איזה דגם מזרן עדיף לרכוש. הסובלים ממחלות מסוימות, למשל בקע של עמוד השדרה, צריכים לישון על מזרן רך, ואילו הסובלים מאוסטאוחונדרוזיס צריכים מזרן קשה. אתם יכולים לבחור מזרן בעצמכם, על פי טעמכם האישי, תחושותכם, הידע והאינטואיציה או להסתמך על התוצאות של מחקרים סוציולוגים ורייטינג על פי פופולריות.

המזרנים ללא קפיצים עשויי לטקס או פוליאוריטן בעלי עובי ולא יותר מ -30 מ”מ נחשבים כיום לפופולריים ביותר בין המזרנים. ישנם מיטות מעוצבות עם קפיצים שבוחרים אותם הכי הרבה מכיוון שיש להם כמה אזורי קשיחות שונים. כך ניתן לשמור על מצב תנוחה אופטימלי של עמוד השדרה גם לאדם המתהפך בזמן השינה פעמים רבות. לידיעת הורים צעירים רצוי שילדים עד גיל שלוש ישנו על מזרן קשיח העשוי מחומר שמסייע למעבר אוויר ולשמירת על לחות אופטימלית. כשהילד יגדל ניתן יהיה להחליף את המזרן למזרן רך יותר, עדיין ללא קפיצים, שעשוי לדוגמה מפוליאוריטן או אצות היפואלרגניות. עשו בחירה נכונה, עברו לשינה נוחה ותתעוררו בכיף בבוקר!

שיתוף ב-

מוצרים שעשויים לעניין אותך

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים