יעוץ בעיצוב הבית
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יעוץ בעיצוב הבית

כיום המגוון הרחב של החומרים בהם ניתן להשתמש לעיצוב הבית מאפשרים לעצב בית בכל סגנון שאתם רוצים – מן העידן המפואר של המלך לואי ה-14 עד להיי טק מפלדה וזכוכית. אם אתם רוצים לעצב את הבית באופן מיוחד, כדאי לכם לפנות למומחים בתחום.

איך לעצב את הבית בסגנון ייחודי? יש לזכור שהדבר העיקרי שעליו מדברים המומחים כל הזמן הוא העיצוב חייב להפוך את הבית לא רק ליפה ומסוגנן, אלא גם לכמה שיותר פרקטי ונוח לשימוש. ניתן להשיג את השילוב המוצלח הזה בין יופי לנוחות רק באמצעות תכנון מקצועי וקפדני המשלב רהיטי יוקרה איכותיים.

תכנון עיצוב הפנים – השלבים וסדר העדיפויות:

1. הדבר הראשון שעליכם לעשות – למדוד באופן מדויק את כל המידות של החדרים. הודות לכך יהיה לכם מושג ברור אודות המרחב שעומד לרשותכם ולרשות הדמיון האמנותי שלכם. הודות לכך, שאר התכנון יתבסס על עובדות הלקוחות מן המציאות, ולא על פנטזיות וחלומות בלבד.

2. זה הזמן לעשות סקיצה של עיצוב הפנים. בשלב זה חשוב לקבל ייעוץ ממומחים. אתם יכולים לתכנן את העיצוב לבד, לחלק את החדר למרחבים פונקציונליים, להחליט איפה יהיו רהיטים מעוצבים ואיפה יהיו מכשירי החשמל. אך מעצב פנים מומחה תמיד יעזור לכם לשפר את המראה, לתת טיפים לגבי ריהוט משלים ונוחות הבית, או מה יש להוסיף או לגרוע כדי להשיג את האפקט הרצוי וכו’

3. הדבר הטוב ביותר זה לצייר את הסקיצה של העיצוב או ליצור אותה בתמונות תלת מימד במחשב. תמונות תלת מימד יאפשרו לכם למצוא את חסרונות העיצוב ודברים קטנים שאולי החמצתם.

4. השלב הבא הוא תכנון חוטי החשמל והכבלים, מיקום הכלים הסניטריים, האינסטלציה וכו’. על מנת למנוע תקלות בתכנון, אתם צריכים עזרת מומחה.

5. לאחר שקיבלתם תמונה ברורה איך הבית צריך להיראות, אפשר להתחיל בעבודה. עדיף שכל הבנאים והמעצבים יעבדו תחת ביקורת של בן אדם אחד, שמבין היטב איך הבית חייב להיראות על פי התכנון. זכרו שהדעה הכי חשובה בתהליך הזה – היא הדעה שלכם. וייעוץ עם מומחים בעיצוב הפנים יעזור לכם למנוע תקלות וטעויות, לחסוך בזמן, בכסף ובמאמצים, ולהשיג פונקציונליות מרבית של הבית.

שיתוף ב-

מוצרים שעשויים לעניין אותך

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים