חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלונים חכמים

בגאמה ליין תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות ישיבה יוקרתיות ומשוכללות, הסלונים החכמים שלנו מתאפיינים במנגנונים משוכללים כמו GLIDER, VARIO וכולם מיובאים מאירופה, המנגנונים והפונקציות של הסלונים החכמים מאפשרים בפעולות פשוטות לשנות ולהתאים את המבנה של מערכת הישיבה ולייצר תחושת קומפורט בהתאם לרצון שלנו.

מערכות ישיבה עם פונקציית GLIDER

ספות פינתיות – זאת אופציה מצוינת לספק מקום מנוחה נוח לכל המשפחה וגם לנצל את המרחב של הסלון באופן היעיל ביותר. במיוחד אם לספה יש פונקציה של טרנספורמר בשם GLIDER. מנגנון GLIDER מאפשר באמצעות תנועת יד קלה להגדיל את רוחב השזלונג – החלק של הספה הפינתית, אשר אינו מוגבל במשענת צדדית או במשענת יד.

האזור המוגדל מאפשר לכל בני משפחה להתיישב בנוחות על הספה ולבלות את שעות הפנאי שלהם ביחד, לצפות בתוכניות טלוויזיה ובסרטים. בחירת ריהוט מרופד שימושי ורב תכליתי בחנות רהיטיםGamma Line זה הפתרון הטוב ביותר לעיצוב הפנים שלכם.

מערכות ישיבה עם פונקציית VARIO

בדרך כלל יש לנו ציפיות גבוהות ממערכות הישיבה המודרניות: הן חייבות להיות נוחות לישיבה, קלות לניקוי, נעימות למגע ולהתאים באופן מושלם לעיצוב הבית שלנו.

מערכות ישיבה והספות עם פונקציית Vario יענו על כל הציפיות! מנגנון Vario מאפשר בקלות להגדיל את המושב באמצעות נגיעה בלחצן מגע השקוע במושב. ספה בעלת מושב מוגדל לא פחות נוחה ברמת הקומפורט מכורסת טלוויזיה כי ישיבה על ספה כזאת מאפשרת הרפיה מלאה בתנוחה האהובה עליך, מנוחה מהנה עם ספר ביד או צפיה בטלוויזיה. בנוסף, מערכות ישיבה וספות עם פונקציית Vario מספקות לבעליהן מקום שינה נוסף, דבר שללא ספק יעריכו בעלי בית שאוהבים לארח.

מערכות ישיבה עם פונקציית RELAX

חנות רהיטים Gamma Line מציעה ללקוחותיה מערכות ישיבה עם פונקציית Relax. ספות Relax מיוצרות בהתאם לטכנולוגיות המתקדמות ביותר באירופה. המנגנונים הפנימיים של ספות Relax מיוצרים מחומרים איכותיים, דבר שיאפשר לספות לשרת אותכם במהלך שנים רבות.

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים