ספה נפתחת

ספה נפתחת למיטה זוגית נוחה ומעוצבת – אחד המרכיבים העיקריים הוא נוחות. היא מעניקה לסלון מראה מושלם.

כאשר קונים ספה נפתחת למיטה זוגית, יש לקחת בחשבון כמה היבטים:

  • הפונקציונליות שלה
  •  קלות לשימוש
  • התאמה לפתרון עיצובי של מרחב הסלון.
  • הגוף של הספה חייב להיות איכותי ואיתן, כך שתוכלו ליהנות מהמראה של הרהיט הנבחר ומהשימוש בו לאורך זמן רב.

ספה נפתחת למיטה – הדגמים המובילים

במגוון הדגמים בולטת ספה נפתחת למיטה זוגית פינתית – סוג הספה האהוב ביותר על ידי הקונים. היא מתאימה באופן מושלם לעיצוב הפנים של רוב החדרים, מחליקה פינות בעדינות ומסייעת ליצור מרחב נאה ונוח. מודולים נוספים כגון מגירות בשלל הדגמים, נישות מובנות לאחסון ספרים ולמיני בר מעניקים לספה נפתחת פונקציונליות נוספת. זה פתרון מצויון להפרדה של החדר לאזורים אשר הופך אותו לנוח ופונקציונלי יותר. ספה נפתחת למיטה שממוקמת במרכז החדר יכולה להוות דגש עיצובי בפנים הסלון. דגמים ישרים לא פחות פופולריים מפינתיים, הם יוצרים אווירה מרגיעה בכל חלל. דגמים מעגלים נראים מסוגנן ומודרני, הם כאילו מזמינים אתכם לנהל שיחה נעימה. מערכות ישיבה מבד או מעור הינו אלמנט עיצוב שלם המאפשר לא רק ליצור פנים יפים ומעוצבים, אלא גם להעניק למרחב אווירה של ונעימות וחמימות. חנות רהיטי היוקרה Gamma Line בחיפה מציעה ללקוחותיה מגוון ענק של ספות המיוצרות בטכנולוגיות אירופאיות חדשניות.

ספה נפתחת מומלצת ? אלו ההמלצות שלנו

  • עם כורסת טלוויזיה מובנית (פונקצית רלקס)
  • עם אפשרות להגדיל את מקום הישיבה (פונקצית Vario)
  • עם אופציה להפוך את הספה למיטה נוחה ומרווחת

בקטלוג שלנו מוצגות ספות נפתחות למיטה שמיוצרות בהתאם לדרישות של ארגונומיה, תקנים אורתופדיים, איכות הבסיס והריפוד של הספות עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תתייחסו לבחירת ספה נפתחת למיטה זוגית ברצינות המירבית היות שהיא תשפיע לא רק על מצב הרוח שלכם אלא על האווירה בבית כולו.

ראשית כל קחו בחשבון את העדיפויות והצרכים שלכם ולא רק מגמות עיצוב הבית המודרניות. כאשר אתם בוחרים ספה נפתחת בחנות  – אתם בוחרים בנוחות!

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים