חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות ישיבה KOINOR גרמני

מערכות ישיבה של KOINOR: אמינות, נוחות ויופי

בשנת 1956 נוסד בגרמניה מפעל רהיטים Koinor. השם נבחר על שם היהלום הענקי –  koh-i-noor, שהיה שייך למלכת מריה ועורר התרשמות בשל יופיו. מייסדי המפעל שהתחילו בייצור רהיטים מרופדים שמו להם למטרה לייצר רהיטים לא פחות מפוארים מהיהלום המפורסם. התקופה שאחרי הוכיחה שהמטרה הושגה.

דגש על איכות גבוהה

לייצור רהיטי Koinor משתמשים בטכנולוגיות חדשניות ובחומרים הטובים ביותר. עור איכותי, עץ חזק, נירוסטה, מתכות מיוחדות וחומרים נוספים מאפשרים שימוש ממושך יותר בסלונים, ספות וכורסאות. שימוש בתפרים כפולים, יחידות קפיצים חזקות מגדיל את אורך חיי המוצרים. מערכות ישיבה מבית Koinor זכו במדליית זהב שהוענקה להם על ידי איגוד יצרני הרהיטים הגרמני. העובדה הזאת מאשרת את האיכות הגבוהה של מוצרים מבית Koinor.

נוחות ועיצוב ברמה אחרת

היצרן שם דגש על נושא הנוחות. מערכות ישיבה מעור של Koinor אכן מיוצרות למען הקונים: הצורות מתוכננות תוך התחשבות במבנה גוף האדם, ושימוש בחומרים נעימים למגע. האסתטיות של הרהיטים משלימה את הנוחות שלהם. בפיתוח מוצרים מבית Koinor המעצבים לוקחים בחשבון את החידושים בתחום הריהוט ויוצרים דגמים אופנתיים ומודרניים.

עובדה מעניינת: המוצרים מבית Koinor יודעים להסתגל לבעליהם. אם אתם קונים כורסא או סלון Koinor  תגלו בעוד זמן קצר שרהיטים מגרמניה הם הכי נוחים שיש!

כבר עוזבים?

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מעצב/ת פנים